Meniu
Krepšelis

Maxspect Aeraqua Duo AD600

Maxspect Aeraqua Duo AD600
Maxspect Aeraqua Duo AD600
669.00€
Be PVM: 552.90€
 • Stock: Pristatymas iki 7 darbo dienų
 • Prekės kodas: duo-ad600

Maxspect Aeraqua Duo skimeris yra naujos kartos skimeris, kurio konstrukcija turi keletą privalumų ir naujovių:

Praktiškai tylus veikimas
Aeraqua Duo skimeris yra su Maxspect Turbine Duo siurbliu su dviem įvadais ir dviem išleidimo angomis. Kadangi šis siurblys naudoja sinusinės bangos technologiją, Aeraqua Duo skimeris veikia beveik tyliai.

Dvi vandens įleidimo angos
Aeraqua Duo turi dvi vandens įleidimo angas, kurios leidžia skimeriui įsiurbti vandenį iš abiejų pusių. Kai vienas iš įleidimo angų yra visiškai uždarytas, skimeris taip pat siurbia vandenį iš vidaus, o tai pagerina vandens filtravimą akvariume.

Dvigubos adatos ratukai
Kiekvienoje vandens įleidimo angoje yra du adatos ratukai, vienas sukasi, o kitas yra statinis. Dėl šio unikalaus patentuoto dizaino susidaro mažyčiai didesnio tankio burbuliukai, kurie labai pagerina nugriebimo efektyvumą.

Viskas integruota Aeraqua Duo
elegancija ir rafinuotumas buvo pasiektas dėl kelių išradingų idėjų, tokių kaip oro duslintuvo paslėpimas skimmerio pagrindo plokštėje, oro vamzdžių integravimas ir vandens lygio reguliavimo rankenėlė ant skimerio korpuso. Ši paskutinė funkcija leidžia lengvai ir tiksliai reguliuoti vandens lygį skimeryje.

 • Visiškas „Aeraqua Duo“ skimerio valdymas naudojant „Syna-G“ programėlę
  „ Aeraqua Duo “ skimeris gali būti valdomas išmaniuoju telefonu ir planšetiniu kompiuteriu per „ iOS“ arba „Android“ skirtą SYNA-G programėlę. Tam būtina atskirai parduodama ICV6 sąsaja.

  Perpildymo jutiklis
  „ Aeraqua Duo “ turi perpildymo jutiklį, galintį aptikti vandens lygį nugriebimo puodelyje ir, jei reikia, siųsti įspėjamąjį signalą.
   
  Patogus uždarymas ir atidarymas
  Dėl greitos atidarymo ir uždarymo konstrukcijos labai lengva ir greita išimti surinkimo taurelę. 
  Vandens įleidimo angos
  Unikali Aeraqua Duo konstrukcija leidžia pagal akvariume esančių gyvūnų populiaciją pasirinkti būdą, kuriuo vanduo turi būti įtrauktas į skimerį sukant vandens įleidimo angas.
   
  • Maždaug 400–750 l akvariume, kuriame yra daug gyvūnų, vieną vandens įleidimo angą rekomenduojama atidaryti 80%, o kitą visiškai uždaryti, kad vanduo būtų recirkuliuojamas skimeryje.
  • Apytiksliai 750–1250 l akvariume, kuriame yra vidutinė gyvūnų populiacija, rekomenduojama visiškai atidaryti vieną vandens įleidimo angą, o kitą įleidimo angą atidaryti 30–50%, kad tuo pačiu metu būtų galima pumpuoti ir recirkuliuoti vandenį skimeryje. .
  • Apytiksliai 1250–1700 l akvariumui, kuriame yra mažai gyventojų, rekomenduojama visiškai atidaryti du vandens įleidimo angas.
   
  Tačiau aukščiau paminėti pasiūlymai yra tik bendros gairės, padedančios paaiškinti dviejų vandens įleidimo angų naudojimą. Kas geriausiai tinka jūsų akvariumui, bus patikrinta tik atidžiai stebint ir sureguliavus Aeraqua Duo.

  ModelAD600
  Power consumption40W
  For aquariums of: 400  à 1700 Liter
  Foot Print260 × 210 mm
  Height565 mm
  Water level18-24cm
  Air Intake1,500 L/H
  Water Intake2,400L

   

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.