Meniu
Krepšelis

Maistas

Image result for fish emoji  Maistas žuvims ir koralams, kad augtų sveiki ir gražūs

Žuvims, kaip ir visiems kitiems gyviems organizmams, būtina gauti pilnavertį ir subalansuotą maistą. Tik tada jos auga sveikos, judrios, gražios ir laimingos. Kadangi kaip ir žmonių, taip ir žuvų poreikiai skirtingi, renkantis maistą, reikėtų atsižvelgti į jų rūšį, o ne rinktis kažką universalaus. Kaip sako liaudies išmintis – tai, kas tinka viskam, netinka niekam. 


 ???? Coral Emoji - Discord Emoji  Maistas koralams


Koralai taip pat yra gyvi organizmai ir tam, kad kokybiškai augtų, būtų sodrių spalvų ir gražiai užpildytų jūsų akvariumą, jiems būtina maitintis. Savo natūralioje terpėje koralai paprastai minta planktonu, kuriame gausu jiems būtinų maistinių medžiagų. Taigi ir akvariume augantiems koralams gaminamame maiste, dominuoja jūrinis planktonas. Taip pat moliuskai, vėžiagyviai, dumbliai, įvairūs vitaminai ir mikroelementai. 

Prekės kodas: AN-SH-04500
  Shrimp Excel Food is a food especially developed for all marine and freshwater shrimps. His receipt, a well balanced amount of vegetal and animal proteins, increases resistance and stimulates growth.A high amount of spirulina stimulates all visible natural colors..
5.20€
Be PVM:4.30€
Brand: Aquaforest Prekės kodas: AlgeaFeed
 AF ALGAE FEED M - granulės (~2,5 mm) Puikus granuliuotas maistas dekoratyvinėms žolėdžių žuvims, ypač erškėčiams . Tai užtikrina tinkamą vystymąsi ir atsparumą ligoms . AF Algae Feed M sudaro 7 dumblių rūšys . Be to, jis buvo pra..
13.30€
Be PVM:10.99€
Brand: Aquaforest Prekės kodas: AF-AMINO10
           AF AMINO MIX (10 ml) Papildas, kurio sudėtyje yra koncentruotų aminorūgščių, kurios yra būtinos sveikam koralų augimui. Galingų putų šalinimo priemonių naudojimas jūriniuose akvariumuose dažnai sukelia aminorūgščių trūkumą i..
8.30€
Be PVM:6.86€
Brand: Aquaforest Prekės kodas: AF-AMINO50
           AF AMINO MIX (50 ml) Papildas, kurio sudėtyje yra koncentruotų aminorūgščių, kurios yra būtinos sveikam koralų augimui. Galingų putų šalinimo priemonių naudojimas jūriniuose akvariumuose dažnai sukelia aminorūgščių trūkumą i..
21.90€
Be PVM:18.10€
Brand: Aquaforest Prekės kodas: Anthias Pro Feed
  AF Anthias Pro Feed - pellets (~2mm)  Feed for ornamental fish , among others. Anthias and other carnivorous fish. Mysis Relicta and Calanus are considered as one of the most complete nutrients in all fish . Thanks to its high content of Omega-3, E..
12.60€
Be PVM:10.41€
Brand: Aquaforest Prekės kodas: AF-BUILD50
           AF BUILD (50ml) – palaiko kietųjų koralų augimą... AF Build pagreitina kalcio ir anglies įsisavinimą, kurie yra labai svarbūs kietųjų koralų vystymuisi... Suteikdamas koralams visas reikalingas medžiagas, jis palengvina..
21.90€
Be PVM:18.10€
Brand: Aquaforest Prekės kodas: AF-CALANID
    Sudėtyje yra Calanus finmarchicus , kuriame gausu amino rūgščių . Dėl didelio EPA, DHA, SDA ir dumblių riebalų rūgščių kiekio jis puikiai papildo visų jūrų žuvų racioną . Maistas dedamas ant segtuko , kurį galima pakabinti bet kuri..
22.99€
Be PVM:19.00€
Brand: Aquaforest Prekės kodas: AF-COLup100
 AF COLOR UP  (3 mm)AF COLOR UP – granulių pavidalo pašaras didelėms dekoratyvinėms žuvims. Dėl didelio vitaminų, baltymų ir karotinoidų kiekio jis turi didelę įtaką žuvies spalvai .  Produktas skirtas naudoti tik akvariumuose. Jis netinkamas vartoti..
8.89€
Be PVM:7.35€
Brand: Aquaforest Prekės kodas: AF-GROWBOO
                 AF Growth Boost –  koralų augimui paspartinti Jis skirtas visų tipų koralams .Dėl unikalios kruopščiai atrinktų aminorūgščių sudėties jis žymiai pagerina koralų polipų ..
9.99€
Be PVM:8.26€
Brand: Aquaforest Prekės kodas: AF ARTEM250
  LIQUID ARTEMIA – skystas pašaras Liquid Artemia yra koncentruotas skystas pašaras . Jis puikiai tinka kaip pagrindinis maistas, ypač jauniems jūrų organizmams .Sudėtyje nėra kenksmingų konservantų. Skaidri ir paprasta kompozicija suteikia akvariumo..
15.95€
Be PVM:13.18€
Brand: Aquaforest Prekės kodas: AF MYSIS250
LIQUID MYSIS – skystas pašaras Liquid Mysis yra idealus pašaras jūros gyvūnams . Jis taip pat  puikiai tinka kaip papildomas maistas LPS koralams . Ir jis paruoštas naudojimui...Unikali formulė praturtinta česnako ekstraktu, kurio teigiamą povei..
15.95€
Be PVM:13.18€
Brand: Aquaforest Prekės kodas: AF VEGE200
AF LIQUID VEGE - augalinis skystas pašaras   , pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralių ingredientų.       Ši speciali kompozicija , pagrįsta špinatais ir dumbliais, buvo sukurta remiantis ilgamete akvariumistu patirtimi...
15.95€
Be PVM:13.18€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 149 (13 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.