Meniu
Krepšelis

Žuvys

Acanthurus sohal
Teirautis
Prekės kodas: Acanthurus sohal
Kilmė:  Arabijos jūra, Raudonoji jūra.Temperamentas:  gana agresyvus kitų žuvyčių atžvilgiu.Dėl dydžių ir kainų teirautis!..
0.00€
Be PVM:0.00€
Amphiprion ocellaris / Orange Ocellaris Clownfish
Teirautis
Prekės kodas: Clownfish
Amphiprion ocellaris, paprastai žinomas kaip jūrų klounas yra mažiausia anemonefish, kurią žino beveik visi dėka filmuko "Nemo“. Tiesą sakant, daugelis žmonių dėl šios žuvies patraukia pomėgį. Tai taip pat viena iš lengviausiai veisiamų žuvų, jei norite pradėti veisti sūraus vandens žuvis...
0.00€
Be PVM:0.00€
Chaetodermis penicilligerus
Teirautis
Prekės kodas: Chaetodermis penicilligerus
Dėl dydžių, kainų, prekių likučių ar bet kokių kitų klausimų - susisiekite ir mes mielai jumis pakonsultuosime!..
0.00€
Be PVM:0.00€
Chrysiptera parasema
Teirautis
Prekės kodas: Chrysiptera parasema
Dėl dydžių, kainų, prekių likučių ar bet kokių kitų klausimų - susisiekite ir mes mielai jumis pakonsultuosime!The Yellowtail Damselfish is extremely hardy and gorgeously colored. In fact, Chrysiptera parasema is considered by many aquarists, both beginning and advanced, to be the ultimate damselfis..
0.00€
Be PVM:0.00€
Halichoeres chrysus
Teirautis
Prekės kodas: Halichoeres chrysus (M)
Kilmė:  Mikronezija, Indijos vandenynas, Ramiojo vandenyno vakarai, Palau, Kalėdų salos, Saliamono salos.Dėl kainų ir dydžių teirautis...
0.00€
Be PVM:0.00€
Labroides dimidiatus
Teirautis
Prekės kodas: Labroides dimidiatus
For sizes, prices, stock or any other questions, please get in touch and we will be happy to advise you!..
0.00€
Be PVM:0.00€
Naso Elegans - Blonde Naso Tang (L)
Teirautis
Prekės kodas: 500008
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!The Blonde Naso Tang  dar žinomas kaip  Orange-spine Unicornfish, subrendęs patamsėja. Jaunikliai būna pilki su geltona juostele ant nugarinio ir analinio peleko. Kai subręsta, kūnas įgauna tamsesnį melsvai pilką atspalvį..
0.00€
Be PVM:0.00€
Naso vlamingii
Teirautis
Prekės kodas: Naso vlamingii
Dėl dydžių, kainų, prekių likučių ar bet kokių kitų klausimų - susisiekite ir mes mielai jumis pakonsultuosime!..
0.00€
Be PVM:0.00€
Neocirrhites Armatus - Flame Hawkfish
Teirautis
Prekės kodas: 51709
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!The Flame Hawkfish, dar vadinamų Brilliant Hawkfish, kūnas yra ryškiai raudonas, o išilgai nugarinio peleko ir aplink akis yra tamsių žymių. Tai labai išvaizdžios žuvys ir puikiai tinka rifų akvariumams, jei akvariume nėra mažų kre..
0.00€
Be PVM:0.00€
Paguristes sp. RED - Scarlet Reef Hermit Crab
Teirautis
Prekės kodas: 70022
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!The Scarlet Reef Hermit Crab, dar vadinamas raudonuoju Red Reef Hermit Crab arba  Red Legged Hermit Crab,, yra mėgstamas jūrų ir rifų akvariumų valytojas, kurį dėl jo grobuoniškų valymo gebėjimų plačiai naudoja įvairaus lygio ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Prekės kodas: DJM-PILLOW-36
"Regal Angelfish Pillow" – tai jūros elegancijos ir spalvingumo ženklas jūsų namuose. Ši puiki pagalvė puošiama karalisko angelo žuvies vaizdu, kuris žavi savo ryškiomis spalvomis ir jūros žavesiu.Tai gali būti puiki dovana tiek jūrų mylėtojams, tiek tiems, kurie vertina gamtos grožį. Sukurkite jūrų..
25.00€
Be PVM:20.66€
Strombus Gibberulus - Fighting Conch
Teirautis
Prekės kodas: 73011
Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!The Fighting Conch yra labai ištvermingi Strombidae šeimos atstovai. Jie puikiai sijojo smėlį ir yra labai naudingi rifų akvariume. Gręždami ir rausdami akvariumo substratą, jie valo ir vėdina dugną.The Fighting Conch yra visaėdžiai ir taip p..
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.