Meniu
Krepšelis

Pristatymo informacija

PRISTATYMO INFORMACIJA

    Užsakymai pateikti internetu nuo pirmadienio iki penktadienio, paprastai apdorojami ir išsiunčiami per tris darbo dienas.  Specialiai užsakytų prekių išsiuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau.

   Orientacinis pristatymo laikas (pristatymo laikas gali skirtis dėl aplinkybių, kurios nepriklauso nuo mūsų, pavyzdžiui, mūsų pristatymo partnerių vėlavimas):

  • Greitas pristatymas - prekė išsiunčiama tą pačią arba sekančią dieną po jūsų apmokėjimo.
  • Pristatymas iki 7 darbo dienų - prekė yra užsakomoji, ir jos sandėlyje neturime. Gavus jūsų apmokėjimą, užsakome prekes ir jas pristatome jums per nurodytą laikotarpį.
  • Pristatymas iki 14 darbo dienų - prekė yra užsakomoji, ir jos sandėlyje neturime. Gavus jūsų apmokėjimą, užsakome prekes ir jas pristatome jums per nurodytą laikotarpį.
  • Pristatymas iki 21 dienos - prekė yra užsakomoji, ir jos sandėlyje neturime. Gavus jūsų apmokėjimą, užsakome prekes ir jas pristatome jums per nurodytą laikotarpį.
  • Teirautis - prekė gali būti užsakyta, tačiau neaiškus jos pristatymo terminas. Užsakius prekę, mes su jumis susisieksime ir informuosime detaliau, nesurandus tinkamų sąlygu abiejoms pusėms - pinigai bus grąžinami į jūsų sąskaita.
  • Laikinai nėra šiuo metu yra nepasiekiamos dėl tam tikrų priežasčių, pvz., kad jau buvo išparduotos arba tiekėjas laikinai netiekia šių prekių. Tai yra laikina būsena, kuri paprastai reiškia, kad prekės bus prieinamos ateityje.


SIUNTIMO IŠLAIDOS

   Mes teikiame standartinį pristatymą, nesiunčiame oro transportais dėl per didelių išlaidų abejoms pusėms. Siuntimo išlaidos bus rodomos įdėjus prekę į krepšelį. Tiesiog atidarykite krepšelį ir išskleidžiamajame meniu pasirinkite savo šalį. Siuntimo išlaidos bus skaičiuojamos pagal svorį.
Jei turite klausimų dėl pristatymo, nedvejodami susisiekite su mumis.
Didelio svorio daiktų, tokių kaip akvariumai, akmenys, substratai, druskos, stovai ir didesni siurbliai, siuntimas gali būti apmokestinamas papildomai. Darant šiuos užsakymus susisieksime konkrečiai su jumis, jog patikslintumėme visus neaiškumus, tokius kaip vėlavimo tikimybę, galutinę kainą ir kt.

SIUNTOS SVORIS

   Siuntos svoris neretai skiriasi nuo prekės svorio. Prekė transportavimo tikslais gali buti įpakuota į didesnes, bei saugesnes dėžes kurios gali dadėti papildomo svorio, ir pristatymo kaina šiuo atvėju gali skirtis.


SIUNTIMAS – STEBĖJIMO NUMERIAI

   Užsakymai siunčiami nuo pirmadienio iki penktadienio. Išsiunčiame pristatymo patvirtinimo el. laiškus su visų tą dieną išsiųstų užsakymų sekimo numeriais. Atminkite, kad jūsų paketas (-ai) gali būti neatsekami iš karto. Stebėjimo informacija bus atnaujinta, kai siuntų vežėjas nuskaitys jūsų siuntą (-as) į savo sistemą. Kai siuntų vežėjas nuskenuos jūsų pakuotes, galėsite jas stebėti internete ir jos turėtų būti pristatytos per nurodytą siuntimo laiką. Jei negalite sekti užsakymo, bandykite dar kartą vėliau tą vakarą arba kitą darbo dieną. Jei vis tiek susiduriate su sunkumais, skambinkite mums +37068421999 arba +37064430535, arba susisiekite asmenine žinute - Facebook Messenger arba info@akvareef.lt ir mes mielai jumis pakonsultuosime.

KAINOS

   Vykdome mažmeninę prekybą. Lojaliems ir sugrįžtantiems klientams taikomos specialios mažmeninės prekybos sąlygos / kainos.
Yra prekių, kurių kainos negalime nuleisti. Šios prekės jau įkainotos už mažiausią įmanomą kainą.

AKCIJOS

   Svetainėje Akvareef yra daugybė unikalių akcijų, kuriomis galite sutaupyti daugiau pinigų. Akcijos galioja tik sandėlyje esančioms prekėms. Akcijos netaikomos prekėms, kurių sandėlyje nėra.

KUPONŲ KODAI

   Retkarčiais siūlome kuponų kodus ypatingoms progoms. Kuponų kodai gali būti naudojami tik vieną kartą vienam klientui tik sandėlyje esančioms prekėms. Kuponų kodų galiojimo laikas baigiasi ir pasibaigus jų galiojimo laikui negalioja.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.