Meniu
Krepšelis

Koralai

Rodomose nuotraukose matomi koralai tai yra vizualinė reprezentacija, o ne patys koralai, kuriuos jums siunčiame. Mes nuolat pasirūpiname atrinkti geriausius kiekvienos rūšies koralus jūsų siuntimui.

Briareum asbestinum
Teirautis
Prekės kodas: Briareum asbestinum
Dėl dydžių, kainų, prekių likučių ar bet kokių kitų klausimų - susisiekite ir mes mielai jumis pakonsultuosime!This usually has substantial vertical and cylindrical ’fingers’ but may be encrusting only, especially in small colonies. The fingers do not branch or branch rarely.Polyps are large, giving..
0.00€
Be PVM:0.00€
Entacmaea Quadricolor Bulb Anemone Ultra Red
Teirautis
Prekės kodas: 76073
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!Rodomose nuotraukose matomi koralai tai yra vizualinė reprezentacija, o ne patys koralai, kuriuos jums siunčiame. Mes nuolat pasirūpiname atrinkti geriausius kiekvienos rūšies koralus jūsų siuntimui...
0.00€
Be PVM:0.00€
Euphyllia Ancora - Hammer Coral - Ultra Orange - Dydis : M Euphyllia Ancora - Hammer Coral - Ultra Orange - Dydis : M
Pristatymas iki 14 darbo dienų
Prekės kodas: euphanor
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!The Hammer Coral - tai didelis polipinis akmeninis koralas (LPS), dažnai vadinamas Euphyllia Hammer Coral arba Anchor Coral. Bendriniai pavadinimai kilę iš plaktuko arba inkaro formos žnyplių išvaizdos. Jo polipai matomi visą dieną..
0.00€
Be PVM:0.00€
Euphyllia glabrescens Black torch
Teirautis
Prekės kodas: Euphyllia glabrescens Black torch
Dėl dydžių, kainų, prekių likučių ar bet kokių kitų klausimų - susisiekite ir mes mielai jumis pakonsultuosime!..
0.00€
Be PVM:0.00€
Euphyllia Joker
Teirautis
Prekės kodas: Euphyllia Joker
Euphyllia Joker, del kainų ir dydžių teirautis...
0.00€
Be PVM:0.00€
Euphyllia Yaeyamaensis Gold
Teirautis
Prekės kodas: 90402
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!Rodomose nuotraukose matomi koralai tai yra vizualinė reprezentacija, o ne patys koralai, kuriuos jums siunčiame. Mes nuolat pasirūpiname atrinkti geriausius kiekvienos rūšies koralus jūsų siuntimui.The Coral is a species of Euphyl..
0.00€
Be PVM:0.00€
Euphyllia Yaeyamaensis Green/Yellow Tip
Yra Prekyboje
Prekės kodas: 92042
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!Rodomose nuotraukose matomi koralai tai yra vizualinė reprezentacija, o ne patys koralai, kuriuos jums siunčiame. Mes nuolat pasirūpiname atrinkti geriausius kiekvienos rūšies koralus jūsų siuntimui.Koralas yra retai akvariumuose s..
0.00€
Be PVM:0.00€
Fungia sp. different colors Australia - Plate Coral Fungia sp. different colors Australia - Plate Coral
Teirautis
Prekės kodas: sp
Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!Rodomose nuotraukose matomi koralai tai yra vizualinė reprezentacija, o ne patys koralai, kuriuos jums siunčiame. Mes nuolat pasirūpiname atrinkti geriausius kiekvienos rūšies koralus jūsų siuntimui.Short Tentacle Plate Coral is a relatively hard to fi..
0.00€
Be PVM:0.00€
Lobophyllia sp. Multi coloured 2(rare) - Brain Coral Australia Lobophyllia sp. Multi coloured 2(rare) - Brain Coral Australia
Yra Prekyboje
Prekės kodas: 90134
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!Rodomose nuotraukose matomi koralai tai yra vizualinė reprezentacija, o ne patys koralai, kuriuos jums siunčiame. Mes nuolat pasirūpiname atrinkti geriausius kiekvienos rūšies koralus jūsų siuntimui.The Colored Open Brain Coral is ..
0.00€
Be PVM:0.00€
Plerogyra Sinuosa - Bubble Coral - Dydis : M Plerogyra Sinuosa - Bubble Coral - Dydis : M
Teirautis
Prekės kodas: plersin
Plerogyra Sinuosa - Bubble CoralŠiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!Bubble Coral yra gražus LPS koralas, kilęs iš Indijos ir Ramiojo vandenyno rifų. Jis turi žalios arba baltos spalvos kietą skeletą, kurį galima pamatyti, kai polipai yra išsipūtę. Išpūsti dideli..
0.00€
Be PVM:0.00€
Ricordea yuma
Teirautis
Prekės kodas: Ricordea yuma
Dėl dydžių, kainų, prekių likučių ar bet kokių kitų klausimų - susisiekite ir mes mielai jumis pakonsultuosime!..
0.00€
Be PVM:0.00€
Prekės kodas: 01
Turime vietoje pardavimui! Kaina už galvą.Sarcophyton - tai minkštas koralas su lelijų panašiu išvaizdos audiniu. Jis gali būti įvairių spalvų ir lengvai prižiūrimas akvariume. Maitinasi šviesos pagamintu maistu ir yra populiarus dėl savo gražumo bei lengvo priežiūros. Idealus pasirinkimas norintiem..
10.10€
Be PVM:8.35€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 18 (2 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.