Meniu
Krepšelis

Tropic Marin - A Elements (500ml)

Tropic Marin - A Elements (500ml)
Tropic Marin - A Elements (500ml)
24.20€
Be PVM: 20.00€
  • Stock: Greitas pristatymas
  • Prekės kodas: A500

Tropic Marin® A- ELEMENTS sudėtyje yra svarbiausių anijoninių mikroelementų, palaikančių idealų koralų augimą ir natūralią spalvą.

Mikroelementai - tai natūralūs mineralai, kurie reikalingi akvariumo gyventojams aktyviems biologiniams procesams, o ypač reikalingi koralams ir bestuburiams, kad augtų jų skeletas. Jūros vandenyje yra nedideli šių elementų kiekiai, kuriuos per trumpą laiką sunaudoja koralų augimas ir kiti procesai. Todėl reguliarus šių mikroelementų papildymas yra neišvengiamas.

Privalumai

- Nepakeičiami anijoninių mikroelementų papildai skystu pavidalu.

- Kartu su "Tropic Marin® K+ ELEMENTS", "A- ELEMENTS" tiekia pilną būtiniausių mikroelementų profilį tik su dviem tirpalais.

- Sudėtyje yra mikroelementų gryna mineraline forma

- Tinka akvariumui, kuriame auga minkštieji ir odiniai koralai, LPS, SPS ir (arba) vėžiagyviai

- Palaiko idealų koralų ir bestuburių augimą ir natūralią spalvą

- Neblukina koralų dėl mikroelementų trūkumo

- Lengva naudoti - tinka tiek rankiniam dozavimui, tiek dozavimo siurbliams.

Sudėtis

Tropic Marin® A- ELEMENTS sudėtyje yra bromo, fluoro, jodo, ličio, vanadžio, molibdeno ir seleno gryno mineralo pavidalu.

Naudojimas ir dozavimas

Kasdien įpilkite 1 ml Tropic Marin® A- ELEMENTS į 25 JAV galus (100 l). Mikroelementų poreikis didėja didėjant akvariumo gyventojų tankumui. Gausiai apgyvendintuose akvariumuose dozę galima padidinti iki toliau nurodytos didžiausios dozės.

Didžiausia dozė: Neviršykite 2 ml dozės 25 JAV galonams/100 l akvariumo sistemos vandens per dieną.

Jei kalcio pridedama kartu su Tropic Marin® BIO-CALCIUM, mikroelementų reikia pridėti tiek, kiek pridedama kalcio: 5 ml mikroelementų ir 5 ml BIO-CALCIUM.

Lengva naudoti - tinka tiek rankiniam dozavimui, tiek dozavimo siurbliams.


Kitos produkto rekomendacijos

Kad mikroelementų kiekis būtų visavertis, rekomenduojame papildomai naudoti Tropic Marin® K+ ELEMENTS (esminiai katijoniniai mikroelementai).

Sužinokite daugiau apie natūralų rifų laikymą su mažiausia maistinių medžiagų koncentracija "Tropic Marin® BIO-ACTIF SYSTEM" www.tropic-marin.com.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.