Meniu
Krepšelis

Salifert KH/Alk Profi testas – šarmingumo matavimas (100-200 testų)

Salifert KH/Alk Profi testas – šarmingumo matavimas (100-200 testų)
Vienas perkamiausių
Salifert KH/Alk Profi testas – šarmingumo matavimas (100-200 testų)
7.50€
Be PVM: 6.20€
  • Stock: Greitas pristatymas
  • Prekės kodas: SALIFERT-TRECH

 

Salifert KH/Alkalinity Profi Test
Kalcis nėra vienintelė medžiaga, iš kurios sudarytas koralų skeletas ir dėl kurios auga kalkiniai dumbliai. Karbonatai ir bikarbonatai - tai 2 medžiagos, kurios yra reikalingos ir gali būti labai svarbios stabilizuojant ir subalansuojant pH akvariume iki norimo 8,1-8,4 lygio.

 

 

Bendra karbonatų ir bikarbonatų koncentracija  taip pat vadinama šarmingumu arba karbonato kietumu . Stabilioje sistemoje šarmingumo vertės svyravimai neturi viršyti 5 % nuo optimalios vertės maždaug 8 dKH (2,9 mekv/L) lygyje, t .  /L).


Saliferto testai yra pakankamai jautrūs, kad būtų galima nustatyti nedidelius šarmingumo pokyčius.

Pakuotė skirta 100-200 bandymų atlikti.

 

PASTABA!

Reagentas KH/Šarmas turi dažų. Stenkitės, kad dažai nepatektų ant audinių ar kitų medžiagų, nes tai gali būti pažeista. Saugoti nuo vaikų. Neskirtas vartoti žmonėms.

 

**Šios prekės variantų galima rasti daugelyje internetinių parduotuvių. Mūsų siūloma prekė yra originali ir aukščiausios kokybės. 

Specifikacijos

 

Instrukcija:

  • Naudodami 5 ml švirkštą į tyrimo buteliuką įpilkite 4 ml akvariumo vandens
  • Sukratykite buteliuką, pažymėtą KH-Ind, ir įlašinkite 2 lašus į tyrimo buteliuką 
  • Tvirtai uždėkite standų plastikinį antgalį ant 1 ml švirkšto. Ir traukite KH reagentą į švirkštą (įsitikinkite, kad plastikinio antgalio galas nuolat panardinamas į KH reagentą), kol apatinis stūmoklio juodosios dalies galas bus tiksliai ties 1,00 ml žyma. Po stūmokliu atsiras šiek tiek oro. Tai oras, kuris buvo tarp plastikinio antgalio galo ir stūmoklio. Tai neturės įtakos bandymo rezultatui.
  • Iš 1 ml švirkšto su KH reagentu palaipsniui lašas po lašo įlašinkite reagentą į mėgintuvėlyje esantį vandenį. Tęskite, kol spalva pasikeis iš mėlynos/žalios į oranžiškai raudoną arba rausvą (atsižvelgiant į tai, kuri spalva matoma pirma)
  • Laikykite švirkštą galiuku į viršų ir perskaitykite juodosios stūmoklio dalies viršutinio galo padėtį. Švirkšte yra 0,01 ml padalos. Nuskaitykite KH arba šarmingumo vertę iš lentelės arba apskaičiuokite taip.

 

KH dKH = (1 – reikšmė 5 veiksme) x 16

Alk meq / L = (1 – reikšmė 5 veiksme) x 5,71

 

Natūralaus jūros vandens KH yra 8 dKH arba šarmingumas 2,9 mekv/l

KH ir šarmingumas saugiai padidinami naudojant skirtingų gamintojų buferius.

 

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.