Meniu
Krepšelis

Apie mus

Mieli klientai!

Mūsų naujoje internetinėje parduotuvėje rasite platų pasirinkimą firminių gaminių, skirtų jūrinių ir gėlo vandens akvariumų asortimentui.

Priklausomai nuo pasirinkto transportavimo būdo, juos galime išsiųsti jums tiesiai į namus! Visas prekes galite užsisakyti ramiai ir patogiai savo namuose, o ši operacija jums neužims beveik jokio laiko ir neprireiks jokių papildomų išlaidų! Apmokėti už prekes ir jas atsiimti galite keliais būdais, kurie Jums bus pasiūlyti pildant užsakymą.

1. Įvadinės nuostatos

Bendrosios sąlygos reglamentuoja nustatyti santykius ir tarpusavio teises ir pareigas, tarp pardavėjo ir e-parduotuvės klientų.

  • e-parduotuvė  www.akvareef.lt yra kompanija veikianti nuo 2022-02-22
  • Klientas – bet kuris tinklalapio lankytojas, atsiuntęs tinkamą užsakymą ar prašymą dėl prekių rezervacijos.

2. Užsakymas ir pirkimo sutarties sudarymas

Pirkėjas užsako prekes tiesiogiai internetiniu budu, naudodamas tam sukurtą formą. Tokiu būdu pristatytas užsakymas yra galiojantis ir įpareigojantis pasiūlymas pirkimo sutarčiai sudaryti, jei jame yra visi užsakymo formoje reikalaujami rekvizitai. Pardavėjas nedelsdamas patvirtins pirkėjui, kad gavo užsakymą. Pirkimo sutartis sudaroma, kai pardavėjas patvirtina užsakymą ir toks užsakymo patvirtinimas įteikiamas pirkėjui.

Pardavėjas pasilieka teisę nepatvirtinti užsakymo ar jo dalies arba atsisakyti patvirtinto užsakymo ar jo dalies šiais atvejais: prekė nebegaminama ar nepristatoma arba labai pasikeitė prekių tiekėjo kaina. Susidarius tokiai situacijai, pardavėjas nedelsdamas susisieks su pirkėju, kad susitartų dėl tolimesnių veiksmų. Jeigu pirkėjas jau sumokėjo dalį ar visą pirkimo kainą, ši suma grąžinama per 10 darbo dienų, bet ne vėliau kaip per 30 dienų nuo užsakymo nepatvirtinimo arba atsiėmimo nuo užsakymo, grąžinama į užsakovo sąskaitą.

Pardavėjas taip pat pasilieka teisę atmesti užsakymą iš pirkėjo, kuris tinkamai ir laiku nesumokėjo už privalomai užsakytas prekes. Pirkėjas, išsiųsdamas užsakymą, patvirtina, kad susipažino su šiomis sąlygomis ir su jomis sutinka. Pirkėjas yra pakankamai informuotas apie šias sąlygas prieš faktinį užsakymo vykdymą ir turi galimybę su jomis susipažinti per internetinę formą. Šios verslo sąlygos yra neatskiriama sudarytos pirkimo sutarties dalis.

Pirkimo sutartis sudaryta lietuvių kalba. Daugiau informacijos galite rasti čia.


3. Skundai

Skundų atveju pardavėjas vadovaujasi galiojančiomis vartotojų apsaugos teisinėmis nuostatomis.

Tais atvejais, kai prekė turi trūkumų, ypač jei pirkėjas prekę gavo sugadintą arba gavo kitokias nei užsakytas prekes, pirkėjas turi teisę skųstis dėl šių neatitikimų.

Pirkėjas gali pareikšti pretenzijas į prekę, jei jos gavimo metu prieštarauja pirkimo sutarčiai, ir atsiradus defektams, kurie prieštarauja pirkimo sutarčiai per įstatyme numatytą 24 valandų laikotarpį nuo prekės gavimo.Jeigu pirkėjui gavus prekę neatitinka pirkimo sutarties, ypač jei ji turi trūkumų ar gedimų, pirkėjas turi teisę kreiptis dėl grąžinimo, pakeitimo, daugiau apie tai informacijos galite rasti ČIA.

Pirkėjas taip pat turi teisę skųstis dėl prekių trūkumų, kurie atsispindės įstatyme numatytame 6-24 mėnesių garantiniame termine. Garantija netaikoma prekių nusidėvėjimui, atsiradusiam dėl įprasto naudojimo.


4.Baigiamosios nuostatos

Šios bendrosios sąlygos įsigalioja nuo 2022 m. vasario 22 d. naujausia šių sąlygų versija visada pasiekiama mūsų e-parduotuvėje.  .

Pirkėjas, išsiųsdamas užsakymą, patvirtina, kad susipažino su šiomis bendromis sąlygomis ir su jomis sutinka.

Jei šiose Bendrosiose sąlygose nenumatyta kitaip, dalyvių teises ir pareigas reglamentuoja atitinkamos Lietuvos Respublikoje galiojančių visuotinai privalomų taisyklių nuostatos.


We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.