Meniu
Krepšelis

Filtrų kasetės

Prekės kodas: CTO10
CTO FILTRASAnglies bloko filtras, sudarytas iš monolitinės aktyvintos anglies, kurios pagalba pašalinamos bet kokios organinės medžiagos, chloras, kvapas ir drumstumas.Lyginant su granuliuotos anglies filtru, anglies bloko paviršiaus plotas yra daug didesnis, taip pat didesnis aktyviųjųcentrų skaiči..
5.00€
Be PVM:4.13€
Prekės kodas: DEMI10
Kasetė su filtravimo priemone pilnam vandens demineralizavimui. Kasetės korpusas yra skaidrus, pagamintas iš labai geros kokybės nesulaužomo plastiko. Korpusą atsidaro viršuje. Korpuso apačioje ir viršuje yra filtravimo įdėklai, papildoma 2 cm storio filtro pagalvėlė korpuse apsaugo terpę nuo ištekė..
18.00€
Be PVM:14.88€
Prekės kodas: WL-DEMI-MEDIUM
Demineralizuojanti linijinė kasetė, užpildyta MB400.Atidaromas korpusas - galimybė savarankiškai keisti užpildą = mažos eksploatavimo išlaidosTECHNINĖS SPECIFIKACJOSMaks. rekomenduojamas srautas 2,5 l/min.Maks. slėgis 3,5 atm.Darbinė temperatūra iki 45 ° C.Jungtys 1/4"JONŲ MAINŲ - DEMINERALIZUOJANTI..
22.99€
Be PVM:19.00€
Prekės kodas: WL-CE-101
KERAMINIS FILTRASFiltras su kasete iš keraminio molio, pagamintas iš natūralaus silicio, aptinkamo gamtoje. Pašalina visas kietas daleles, kurių skersmuo didesnis nei 0,3 mikrono. Efektyviai šalina iki 99,8% bakterijų. Sulaiko visas mechanines priemaišas: smėlį, rūdis, purvą.Filtras skirtas šaltam g..
12.00€
Be PVM:9.92€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.