Meniu
Krepšelis

Žuvys ir Koralai

           


   Jeigu Jūs nerandate tai ko ieškote mūsų e-parduotuvėje - PRANEŠKITE MUMS!


 Rasti tinkamiausius gyventojus savo akvariumui  labai paprasta – mūsų internetinėje parduotuvėje jūsų laukia platus žuvyčių ir koralų pasirinkimas.

  Mes pasistengsime dar tą pačią dieną pateikti Jums pasiūlymą su Jūsų ieškotomis žuvytėmis ir pristatymo terminais! Susisiekite info@akvareef.lt ir yra didelė tikimybė, kad jas surasime, bei galėsime pasiūlyti Jums.

   Akvariumas – grožio, gamtos harmonijos ir nesibaigiančio veiksmo oazė.

   Būtent akvariumas geba sukurti ypatingą atmosferą: nesibaigiantis judėjimas ramina ir atpalaiduoja, tačiau tu pat metu – priverčia mus nuolat išlikti budriais, kad galėtume stebėti gamtos šėlsmą. Na, o, kad gyvenimas akvariumas būtų kupinas įvairovės ir labai spalvingas, akvariumo žuvytės bei koralai – būtini jo akcentai. Tad pasirūpinkite jų įvairove savo akvariume.

Prekės kodas: DJM-PILLOW-12
Ši pagalvė yra puikus dekoratyvinis elementas, o taip pat ją galite pažinti iš Disney filmuko "Žuviukas Nemo"! Ji yra vidutinio dydžio ir puikiai tiks jūsų interjerui arba kaip geras dovanos pasirinkimas. Suteikite savo namams jaukumo su šia linksma pagalve!⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀..
25.00€
Be PVM:20.66€
Acanthurus sohal
Teirautis
Prekės kodas: Acanthurus sohal
Kilmė:  Arabijos jūra, Raudonoji jūra.Temperamentas:  gana agresyvus kitų žuvyčių atžvilgiu.Dėl dydžių ir kainų teirautis!..
0.00€
Be PVM:0.00€
Amphiprion ocellaris / Orange Ocellaris Clownfish
Teirautis
Prekės kodas: Clownfish
Amphiprion ocellaris, paprastai žinomas kaip jūrų klounas yra mažiausia anemonefish, kurią žino beveik visi dėka filmuko "Nemo“. Tiesą sakant, daugelis žmonių dėl šios žuvies patraukia pomėgį. Tai taip pat viena iš lengviausiai veisiamų žuvų, jei norite pradėti veisti sūraus vandens žuvis...
0.00€
Be PVM:0.00€
Briareum asbestinum
Teirautis
Prekės kodas: Briareum asbestinum
Dėl dydžių, kainų, prekių likučių ar bet kokių kitų klausimų - susisiekite ir mes mielai jumis pakonsultuosime!This usually has substantial vertical and cylindrical ’fingers’ but may be encrusting only, especially in small colonies. The fingers do not branch or branch rarely.Polyps are large, giving..
0.00€
Be PVM:0.00€
Chaetodermis penicilligerus
Teirautis
Prekės kodas: Chaetodermis penicilligerus
Dėl dydžių, kainų, prekių likučių ar bet kokių kitų klausimų - susisiekite ir mes mielai jumis pakonsultuosime!..
0.00€
Be PVM:0.00€
Chrysiptera parasema
Teirautis
Prekės kodas: Chrysiptera parasema
Dėl dydžių, kainų, prekių likučių ar bet kokių kitų klausimų - susisiekite ir mes mielai jumis pakonsultuosime!The Yellowtail Damselfish is extremely hardy and gorgeously colored. In fact, Chrysiptera parasema is considered by many aquarists, both beginning and advanced, to be the ultimate damselfis..
0.00€
Be PVM:0.00€
Entacmaea Quadricolor Bulb Anemone Ultra Red
Teirautis
Prekės kodas: 76073
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!Rodomose nuotraukose matomi koralai tai yra vizualinė reprezentacija, o ne patys koralai, kuriuos jums siunčiame. Mes nuolat pasirūpiname atrinkti geriausius kiekvienos rūšies koralus jūsų siuntimui...
0.00€
Be PVM:0.00€
Euphyllia Ancora - Hammer Coral - Ultra Orange - Dydis : M Euphyllia Ancora - Hammer Coral - Ultra Orange - Dydis : M
Pristatymas iki 14 darbo dienų
Prekės kodas: euphanor
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!The Hammer Coral - tai didelis polipinis akmeninis koralas (LPS), dažnai vadinamas Euphyllia Hammer Coral arba Anchor Coral. Bendriniai pavadinimai kilę iš plaktuko arba inkaro formos žnyplių išvaizdos. Jo polipai matomi visą dieną..
0.00€
Be PVM:0.00€
Euphyllia glabrescens Black torch
Teirautis
Prekės kodas: Euphyllia glabrescens Black torch
Dėl dydžių, kainų, prekių likučių ar bet kokių kitų klausimų - susisiekite ir mes mielai jumis pakonsultuosime!..
0.00€
Be PVM:0.00€
Euphyllia Joker
Teirautis
Prekės kodas: Euphyllia Joker
Euphyllia Joker, del kainų ir dydžių teirautis...
0.00€
Be PVM:0.00€
Euphyllia Yaeyamaensis Gold
Teirautis
Prekės kodas: 90402
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!Rodomose nuotraukose matomi koralai tai yra vizualinė reprezentacija, o ne patys koralai, kuriuos jums siunčiame. Mes nuolat pasirūpiname atrinkti geriausius kiekvienos rūšies koralus jūsų siuntimui.The Coral is a species of Euphyl..
0.00€
Be PVM:0.00€
Euphyllia Yaeyamaensis Green/Yellow Tip
Yra Prekyboje
Prekės kodas: 92042
Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!Rodomose nuotraukose matomi koralai tai yra vizualinė reprezentacija, o ne patys koralai, kuriuos jums siunčiame. Mes nuolat pasirūpiname atrinkti geriausius kiekvienos rūšies koralus jūsų siuntimui.Koralas yra retai akvariumuose s..
0.00€
Be PVM:0.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 32 (3 puslapių)
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.