Meniu
Krepšelis

AF Rock, dėžutė (18kg)

AF Rock, dėžutė (18kg)
AF Rock, dėžutė (18kg)
144.95€
Be PVM: 119.79€
  • Stock: Greitas pristatymas
  • Prekės kodas: AF-ARCHFROCK-18

 

AF ROCK - akmuo uolos statybai

 

„Aquaforest ROCK“ yra rankų darbo dirbtinis baltas akmuo, pagamintas iš natūralių žaliavų, kuris sudaro natūralų uolos akmenį .

 

Skirtingai nuo dirbtinių keraminių akmenų, „  AF Rock“ yra labai lengvas  ir labai gerai veikia statant rifą ar gėlavandenį vandenį. Akmenį  galima supjaustyti, suskaidyti į mažesnes dalis ir lengvai klijuoti naudojant specialius klijus AF Stone Fix . Naujausių technologinių procedūrų dėka „  AF Rock“ akytumas yra labai didelis.

 

 

 

Akmuo taip pat gali būti naudojamas kaip filtravimo terpė kolonizacijai naudojant aerobines ir anaerobines bakterijas.

„Keman“ kolonizacijos su naudingomis bakterijomis paprastumas ir greitis žymiai sutrumpina akvariumo pasirengimą pridėti gyvūnų. Tai yra ypač aktualu, kai naudojant bakterinis preparatas  AF Bio S .

 

Pakuotėje / dėžutėje yra plokštelės, gabalėliai ir šakos . Rankinis AF ROCK akmens gamybos procesas garantuoja jų unikalią išvaizdą, ty kiekvienas kūrinys yra originalus. Dėl to AF Rock akmenyje  NĖRA jokių pavojingų medžiagų ar toksinų ir jis yra tinkamas naudoti jūrų ir gėlavandeniuose akvariumuose. Tuo pačiu metu tai žymiai padidina biologinį filtravimą kiekviename akvariume.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.