Meniu
Krepšelis

AI Nero 3 (~7570l/h /~20W)

AI Nero 3 (~7570l/h /~20W)
AI Nero 3 (~7570l/h /~20W)
AI Nero 3 (~7570l/h /~20W)
AI Nero 3 (~7570l/h /~20W)
AI Nero 3 (~7570l/h /~20W)
204.99€
Be PVM: 169.42€
 • Stock: Pristatymas iki 7 darbo dienų
 • Prekės kodas: AI-NERO3

 

AI NERO 3 - nauji GEN reaktyviniai siurbliai

 

Mažas, galingas ir protingas!

 

Maksimalus debitas – 7 570 l/val

 

Nero srovės siurblys, kurį žinote ir mėgstate, dabar yra mažesnės versijos. „Nero 3“ „Aqua Illumination“ technologija sukuria reguliuojamą platų srautą, kuris yra stiprus, bet švelnus. Tradicinė sraigto konstrukcija sukuria labai stiprią srovę, kuri gali dirginti koralus, o naujoviška Nero 3 siurblio sraigto konstrukcija stumia vandenį plačia vaga, kuri gali pernešti maistą, šiukšles ar kitas laisvai plaukiojančias daleles be nepageidaujamų ir tiesioginių stiprių srovių, neigiamai veikiančių. koralai.   

 

Rifų bake galios galvutės gali būti naudojamos įvairiai. Pagrindinis tikslas yra sukurti pakankamai srauto, kad rezervuare nesusidarytų mažo srauto / srauto zonos, o padėti pakelti biologines atliekas, kurios vėliau patenka į filtravimą . Naudodami „BlueTooth LE“ technologiją, galite nustatyti siurblį į skirtingus režimus arba sudaryti dienos tvarkaraštį, kad pakeistumėte srautą visą dieną.

 

 

Funkcija

 

 • Šnabždesys Tyliai
 • Valdomas
 • Efektyvus
 • Kompaktiškas dizainas
 • Platus srautas

 

 

 

Valdymas / valdymas

 Naudodami „BlueTooth LE“  technologiją prie siurblių prisijungiate greičiau, su didesniu diapazonu ir atrakinate daugybę funkcijų. Tai leidžia praleisti visą belaidžio tinklo kūrimo procesą ir supaprastina jūsų ryšį.

 

Dabar su  Aqua Illumination Nero 3 atsisiunčiate ir atidarote MyAi programą , pasirenkate konkretų režimą ir iš karto valdote srautą akvariume . Skirtingi srauto režimai leidžia pasirinkti tinkamą jūsų koralams ir žuvims. Reikšmingi režimai yra „Random“ ir „Schedule“, kurie sukuria visavertį dienos tvarkaraštį arba leidžia „  Nero 3“ siurbliui atsitiktinai keisti režimus (atsitiktinis). Komplekte esantis valdiklis turi tik vieną mygtuką, kuris yra labai galingas, o jei nenorite siurblio valdyti išmaniuoju įrenginiu, nesijaudinkite, greitį ir režimą galite keisti paspaudę arba palaikydami mygtuką skirtingą laiką .

 

 

 

Srauto režimai:

 

 • Atsitiktinis – palaiko akvariumą atsitiktinio srauto režimu. Nero 3 atsitiktinai keičia srautą per dieną, kad sukurtų natūralų vandens judėjimą jūsų rifo rezervuare. 
 • Pulsas – bangas galima sukurti naudojant Nero 3 pulso režimu. Impulsų intervalą galima keisti pagal poreikius, kartu su maksimaliu srautu. Pernelyg didelis bangavimas gali sukelti stresą gyvūnams, tačiau tai puikus būdas pakelti nuosėdas iš sunkiai pasiekiamų vietų. 
 • Pastovus – nustatykite šį režimą ir pamirškite viską! Tiesiog nustatykite atitinkamą srautą ir „Nero 3“ toliau transliuos tokiu greičiu, kol pakeisite režimą arba srautą.    
 • Tvarkaraštis – sukurkite tvarkaraštį, kuriame būtų galima naudoti kelis skirtingus srautinio perdavimo režimus. Naudojant MyAi srautinio perdavimo tvarkaraštį sukurti paprasta ir tai galima padaryti per kelias minutes!
 • Pašaras –   šis režimas tinka maitinimo metu. Tiesiog laikykite nuspaudę valdiklio mygtuką 2–5 sekundes, kad Nero 3 įjungtumėte maitinimo režimą 10 minučių .    
 • All-Off –   išjunkite siurblį, kai tik norite. Tiesiog laikykite nuspaudę valdiklio mygtuką 6 sekundes ar ilgiau, kad išjungtumėte siurblį. Dar kartą paspauskite mygtuką, kad vėl paleistumėte siurblį. 
   

 

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.