Menu
Your Cart

Easy LPS Coral Food (30g)

Easy LPS Coral Food (30g)
Easy LPS Coral Food (30g)
Easy LPS Coral Food (30g)
Easy LPS Coral Food (30g)
Easy LPS Coral Food (30g)
17.95€
Be PVM: 14.84€
  • Stock: Greitas pristatymas
  • Prekės kodas: EF-ELPS0830

"EasyLPS" - tai vieno šaltinio zooplanktonas ir jūriniai mikrodumbliai, kurie LPS koralams suteikia daug maistinių baltymų, riebalų rūgščių, kuriose gausu EPA, ARA ir DHA, angliavandenių ir funkcinių mikroelementų augimui, spalvai ir gyvybingumui pagerinti. 

 GERESNIS BŪDAS MAITINTI KORALUS

"EastReefs" mikrogranulės "EasyLPS" yra specialiai sukurtos taip, kad skatintų didelių akmeninių polipų (LPS) koralų augimą, pagerintų jų spalvą ir bendrą gyvybingumą rifų akvariumuose. Vieno šaltinio ingredientai - tai pastovios aukštos kokybės fitoplanktono ir zooplanktono partijos, atitinkančios specifinius koralų, tokių kaip Acans, Favias, Scolymias ir Chalices, mitybos reikalavimus. 

Patogios cilindro formos granulės yra mažesnės nei 1 mm (800 mikronų), kad būtų lengvai virškinamos ir atitiktų daugumos LPS koralų gaudymo galimybes. Tikslingai šeriant "EasyLPS" granules tiesiai į koralų burną, ypač po to, kai pastebėsite, kad jie maitinasi, bus užtikrintas minimalus poveikis jūsų akvariumo nitratų ir fosfatų kiekiui. Kiekviena galinga granulė suteikia baltymų, riebalų rūgščių, kuriose gausu EPA, ARA ir DHA, angliavandenių ir svarbių mikroelementų be rizikos prarasti maistą dėl filtravimo. 

Geriausia tai, kad jam visiškai nereikia jokio šaldymo, jis visiškai natūralus ir be konservantų.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.