Menu
Your Cart

Fauna Marin Elementals Trace Rb (250ml)

Fauna Marin Elementals Trace Rb (250ml)
Fauna Marin Elementals Trace Rb (250ml)
21.95€
Be PVM: 18.14€
  • Stock: Greitas pristatymas
  • Prekės kodas: RB250

ELEMENTALS TRACE Rubidium

"ELEMENTALS TRACE Rb" yra didelio grynumo stabilizuotas rubidžio tirpalas rifų akvariumams, skirtas individualiai kompensuoti esamą rubidžio trūkumą.

Elementų serija skirta naudoti atliekant įprastines ICP analizes. "Fauna Marin ICP" analizės padeda užtikrinti, kad jūsų akvariumas būtų puikiai aprūpintas.

Atlikdami "Fauna Marin ICP" analizes, be išmatuotų verčių, gausite visas būtinas dozavimo rekomendacijas. Be pagrindinių elementų kalcio, magnio ir karbonatinio kietumo druskų, taip pat siūlome daugybę specialių mikroelementų, kurių funkcija yra labai svarbi jūriniuose akvariumuose. Mikroelementai - tai, priešingai nei pagrindiniai elementai, tokie kaip kalcis, magnis ar kalis, elementai, kurių koncentracija jūros vandenyje yra mažesnė nei 1 mg/l. Tai, pavyzdžiui, varis, chromas, manganas ar selenas, taip pat geležis, jodas ar cinkas.

Mikroelementų funkcijos gali būti labai skirtingos. Žinių duomenų bazėje "Fauna Marin" interneto svetainėje rasite atitinkamų atskirų elementų funkcijų apžvalgą. Mikroelementų gali būti įvairiose medžiagose, todėl jie taip pat patenka į akvariumo vandenį, tačiau jų trūkumas gali sukelti nemažai problemų, nepaisant to, kad jų koncentracija vandenyje yra nedidelė. Todėl norint turėti sveiką rifų akvariumą, būtina užtikrinti pakankamą visų svarbių mikroelementų kiekį.

Mūsų atskirų elementų tirpalus sudaro gryniausios žaliavos, kurios gaminamos su atitinkamais organiniais arba neorganiniais junginiais, priklausomai nuo elementų funkcijos. Gamybai ir kokybės kontrolei naudojame savo koralų ūkį ir, žinoma, savo ICP laboratoriją.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.