Menu
Your Cart

Fauna Marin Soft Clownfish Food L (250 ml)

Fauna Marin Soft Clownfish Food L (250 ml)
Fauna Marin Soft Clownfish Food L (250 ml)
19.95€
Be PVM: 16.49€
  • Stock: Greitas pristatymas
  • Prekės kodas: FM-10355

 

Minkštas klounų maistas

 

 

Fauna Marin Soft Clownfish-Food yra specialiai sukurtas anemonų ir rifinių žuvų poreikiams tenkinti. Minkštas granuliuotas maistas su itin dideliu maistinių ir veikliųjų medžiagų kiekiu yra artimesnis natūraliam maistui nei bet kuris kitas.

 

Jis minkštas kaip natūralus maistas, jame, be kita ko, yra aukštos kokybės jūrinių baltymų, vitaminų, omega 3-6 riebalų rūgščių ir daugiau nei 1400 mg astaksantino. Geriausiai tinka visoms anemoninėms žuvims, tokioms kaip klounai, rifinės žuvys ir visos kitos koralinės žuvys.

Spalvos vystymasis ir ilgaamžiškumas žymiai pagerėja. Fauna Marin Clownfish-Food sudėtyje nėra nereikalingų užpildų, todėl jis yra labai efektyvus, taip pat apsaugo nuo nepageidaujamo maistinių medžiagų prisotinimo akvariume.

 

Marin Soft Clownfishfood susideda iš natūralių jūrinių ingredientų, sujungtų su aukštos kokybės ingredientais, todėl paryškinamos spalvos ir padidėja spalvų kontrastas. Visų pirma, padidėja baltų spalvų ryškumas.

 

Kai kurie JAV ir Europos profesionalūs veislininkystės ūkiai labai sėkmingai naudoja šį pašarą savo gyvulių veisimui ir auginimui.


 

Ingridientai:

 

  • Visa žuvis ir žuvies subproduktai, moliuskai ir vėžiagyviai, aliejai ir riebalai, dumbliai, mielės.

 

PRIEDAI KG:

 

  • Vitaminas D3 (E671), 600, t.y. mikroelementai: geležies sulfato monohidratas (E1) 50 mg, kalcio jodatas, bevandenis (E2) 2,2 mg, vario sulfato pentahidratas (E4) 6 mg, mangano sulfato monohidratas (E5, cinkas) 17 mg sulfato monohidratas (E6) 120 mg. ANTIOKSIDANTAI: 57 mg.

 

INGREDIENTAI:

 

  • baltymai 60 proc.
  • Riebalai 14%
  • skaidulos 1%
  • Pelenai 9%
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.