Meniu
Krepšelis

Naso Elegans - Blonde Naso Tang (L)

Naso Elegans - Blonde Naso Tang (L)
Teirautis
Naso Elegans - Blonde Naso Tang (L)
0.00€
Be PVM: 0.00€
  • Stock: Teirautis
  • Prekės kodas: 500008

Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!

The Blonde Naso Tang  dar žinomas kaip  Orange-spine Unicornfish, subrendęs patamsėja. Jaunikliai būna pilki su geltona juostele ant nugarinio ir analinio peleko. Kai subręsta, kūnas įgauna tamsesnį melsvai pilką atspalvį, o jauniklių dryžiai pasipildo papildoma spalva. Uodega įgauna lyros formą, o ties pedoklio spygliais netoli uodegos atsiranda dvi geltonos dėmės. Tarp akių ir burnos susiformuoja plona juoda kaukė, o lūpos nusidažo geltona spalva. Havajuose gyvenančios Naso tangos dažnai būna ryškesnių spalvų nei kitose vietovėse aptinkamos tangos.

Reikia 180 galonų ar didesnio akvariumo, kad būtų daug vietos plaukioti, kur pasislėpti, ir sandaraus dangčio, kuris neleistų šokinėti ir pabėgti. Tai agresyvus gyvūnas, bet taikiai bendrauja su kitomis akvariumo žuvimis.

Nors tangai kartu su kitomis akvariumo žuvimis valgo mėsingą maistą, svarbu, kad jiems būtų siūloma daug jūros dumblių ir dumblių. Tai sustiprins jų imuninę sistemą, sumažins agresiją ir pagerins bendrą sveikatą. Jūros daržovės, jūros dumblių salotos ir "Ocean Nutrition" yra idealūs produktai, kuriuos labai lengva naudoti.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.