Meniu
Krepšelis

Paguristes sp. RED - Scarlet Reef Hermit Crab

Paguristes sp. RED - Scarlet Reef Hermit Crab
Teirautis
Paguristes sp. RED - Scarlet Reef Hermit Crab
0.00€
Be PVM: 0.00€
  • Stock: Teirautis
  • Prekės kodas: 70022

Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!

The Scarlet Reef Hermit Crab, dar vadinamas raudonuoju Red Reef Hermit Crab arba  Red Legged Hermit Crab,, yra mėgstamas jūrų ir rifų akvariumų valytojas, kurį dėl jo grobuoniškų valymo gebėjimų plačiai naudoja įvairaus lygio jūrų akvariumų mėgėjai. The Scarlet Reef Hermit Crab ermitas yra labai ištvermingas, gerai sutvarkytoje sistemoje jam reikia minimalios priežiūros, jis godžiai minta detritu ir dumbliais.


Tiesą sakant, Scarlet Reef Hermit Crab ypač mėgsta varginančius siūlinius, plaukuotuosius ir gleivėtus dumblius, taip pat cianobakterijas. Skirtingai nei daugelis kitų krabų eremitų, Scarlet Reef Hermit Crab eremitas linkęs labai taikiai elgtis su savo draugais. Tačiau, jei trūksta dumblių, alkanas Scarlet Reef Hermit Crab gali pasinaudoti lėtai judančiais ar pažeidžiamais akvariumo draugais, todėl įsitikinkite, kad jų yra pakankamai, arba papildykite Alyvinio rifo krabo eremito mitybą džiovintais jūros dumbliais ir kitais jūriniais maisto produktais.


The Scarlet Reef Hermit yra ne tik praktiškas priedas, bet ir labai patrauklus savo ryškiai raudona spalva ir ryškiai geltonu veidu. Kaip ir kitiems krabams eremitams, reikėtų pasirūpinti, kad būtų pakankamai tuščių kriauklių, į kurias Scarlet Reef Hermit Crab galėtų persikelti, kai jie išsirita ir auga. Kaip ir visi bestuburiai, jie netoleruoja vario turinčių vaistų ir didelių vandens parametrų svyravimų. Be to, ypatingą dėmesį skirkite tam, kad užtikrintumėte bestuburiams palankią aplinką be plėšrūnų.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.