Menu
Your Cart

Euphyllia Yaeyamaensis Green/Yellow Tip

Euphyllia Yaeyamaensis Green/Yellow Tip
Naujiena! Yra Prekyboje
Euphyllia Yaeyamaensis Green/Yellow Tip
0.00€
Be PVM: 0.00€
  • Stock: Yra Prekyboje
  • Prekės kodas: 92042

Šiuo metu prieinama! Norint padaryti užsakymą - susisiekite su mumis!

Rodomose nuotraukose matomi koralai tai yra vizualinė reprezentacija, o ne patys koralai, kuriuos jums siunčiame. Mes nuolat pasirūpiname atrinkti geriausius kiekvienos rūšies koralus jūsų siuntimui.

Koralas yra retai akvariumuose sutinkama Euphyllia koralų rūšis. Mėsingi polipai su apvaliais galais iš karto identifikuoja Euphyllia yaeyamaensis kaip "Frogspawn" koralą, tačiau atidžiai stebint išryškėja unikalios šios rūšies savybės. Net ir visiškai išsiplėtę storasparnio "Frogspawn" koralo žnyplės yra itin trumpos ir storos, todėl jis atrodo pritūpęs ir kompaktiškas.


Nors Thick Branched Frogspawn Coral vidutiniškai sunku prižiūrėti, tačiau, jei akvariume bus tinkamos vandens sąlygos, jis puikiai augs. The Thick Branched Frogspawn koralams  reikia vidutinio apšvietimo ir vidutinio vandens judėjimo akvariume. Naktį jo šluostomieji čiuptuvai gali išsiplėsti iki šešių colių už pagrindo į rifinio akvariumo aplinką ir įgelti kitų rūšių koralams ir gyvūnams. Todėl būtinai pasirūpinkite, kad tarp jo ir kitų kaimyninių koralų būtų pakankamai vietos.


Didžiąją dalį mitybos koralas gauna iš jo kūne esančių simbiotinių dumblių zooksantelų. Tačiau jam bus naudingas papildomas maistas, jei kas savaitę bus duodama smulkintų mėsos gabalėlių, mikroplanktono arba mažų sūdytų krevečių ar krevečių misis. Kad koralai išliktų sveiki, jiems taip pat reikia kalcio, stroncio, jodo, magnio ir mikroelementų.

We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.