Menu
Your Cart

AF Rock ARCH dėžutė (10kg)

AF Rock ARCH dėžutė (10kg)
AF Rock ARCH dėžutė (10kg)
AF Rock ARCH dėžutė (10kg)
AF Rock ARCH dėžutė (10kg)
AF Rock ARCH dėžutė (10kg)
AF Rock ARCH dėžutė (10kg)
AF Rock ARCH dėžutė (10kg)
98.90€
Be PVM: 81.74€
  • Stock: Greitas pristatymas
  • Prekės kodas: AF-ARCHFROCK-10

           

 

AF ROCK ARCH   (10 kg)

 

AF ROCK  ARCH (Arka/2-asis lygis) – tai akmenys, skirti aukštesnių aukštų rifui statyti, sukurti iš aukščiausios kokybės natūralių žaliavų , kurie skirti naudoti jūriniuose akvariumuose . 

 

   

Aukštos estetikos ir rankinio gamybos proceso dėka AF Rock yra natūralus akmuo, panašus į koralinių rifų akmenis. Dėl didelio poringumo jis palengvina bakterijų nusėdimą ir puikiai veikia kaip filtravimo terpė . Skirtingai nuo dažniausiai rinkoje esančių akmenų,  AF Rock akmenys buvo sukurti efektyviam filtravimo procesui . Naudojant geriausius, ekologiškus ir visiškai saugius pigmentus, buvo galima sukurti itin dekoratyviomis savybėmis pasižyminčią uolą. AF Rock nekenkia aplinkai ir, skirtingai nei gyva uoliena, neturi teršalų, nepageidaujamų dumblių ir parazitų .    

 

        

 

 

Skirtingai nuo importuotų gyvų uolienų (neaiškus šaltinis, kilmė),  AF Rock nėra kenksmingų ir invazinių organizmų, tokių kaip valonija, aiptazija, dinoflagellatas, bryopsis, AEFW ir nepageidaujami koralais mintantys krabai . Akmenų sudėtis sudaro optimalias sąlygas jūrinei gyvybei vystytis ir yra visiškai saugi akvariumo gyventojams.

 

AF Rock akmenys yra ideali terpė bakterijoms apsigyventi, todėl palaiko biocheminius procesus ir garantuoja ilgalaikę biologinę pusiausvyrą rezervuare. Akmenys nuolat palaikys filtravimo procesus, stabilizuos parametrus ir palengvins jūros gyvybės vystymąsi . Akmenis galima pjauti ir skaldyti, taip pat pagal pageidavimą derinti naudojant specialius Stone Fix klijus.

 

                                                   

     

AF Rock rankų gamybos procesas garantuoja kiekvieno komplekto išskirtinumą ir taip pat užtikrina išskirtinę kiekvieno akmens formą. Didelis poringumas užtikrina mažą svorį ir puikų svorio ir tūrio santykį . Dėl to AF Rock yra daug lengvesnis nei kiti rinkoje esantys akmenys. Produktas kruopščiai išbandytas laboratorijoje, į vandenį neišskiria nepageidaujamų cheminių medžiagų. Tai stabilizuoja vandens pH ir KH parametrus, o tai labai palengvina kalcifikaciją ir leidžia greičiau augti koralams . Tai palengvina naudingų mikroorganizmų  vystymąsi ir plitimą bei žymiai sutrumpina akvariumo brendimo procesą , ypač naudojant bakterinį produktą Bio S.

AF Rock galima naudoti tik vandenyje, kurio pH vertė didesnė nei 7,0.

 

   

 

Prieš dėdami akmenis į baką, nuplaukite juos osmosiniu vandeniu. Dėl didelio poringumo, transportuojant akmenys gali lūžti, o fragmentus galima klijuoti naudojant specialius Stone Fix klijus.


We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.