Meniu
Krepšelis

Microbe-Lift žvyro ir substrato valiklis (236ml)

Microbe-Lift žvyro ir substrato valiklis (236ml)
Microbe-Lift žvyro ir substrato valiklis (236ml)
Microbe-Lift žvyro ir substrato valiklis (236ml)
Microbe-Lift žvyro ir substrato valiklis (236ml)
Microbe-Lift žvyro ir substrato valiklis (236ml)
14.50€
Be PVM: 11.98€
  • Stock: Greitas pristatymas
  • Prekės kodas: ARKA-GSC08
"Microbe-Lift" žvyro ir substratų valiklis 236ml Akvariumo substratų valymas jų nepašalinant
TINKA TIEK JŪRINIAMS TIEK GELAVANDENIAMS AKVARIUMAMS

Greitas ir natūralus dumblo ir purvo šalinimas
80 % greičiau nei vien bakterijų produktai
Mažina ir suriša maistines medžiagas, įskaitant fosfatus
Organinės ir mikrobinės kilmės
Natūralus ir nerūgštus
MICROBE-LIFT/Gravel & Substrate Cleaner pagreitina lėtai skaidomų organinių atliekų iš akvariumo dugno, kurios gali tapti toksiškos žuvims ir augalams, biologinį skaidymą. Akvariumo dugne kaupiantis organinėms kietosioms medžiagoms, jos pradeda irti, išskirdamos į aplinką nuodingas dujas ir šalutinius produktus. Šie dujiniai šalutiniai produktai kelia pavojų žuvims, jūros gyvūnijai ir augalams.

MICROBE-LIFT/Gravel & Substrate Cleaner biologiškai ardo dugno organines nuosėdas ir dumblą minimaliai trikdydamas, sumažindamas arba pašalindamas galimus kenksmingus dujinius junginius, ir kartu padeda skaidrinti akvariumo vandenį.

MICROBE-LIFT/Gravel & Substrate Cleaner sudėtyje yra natūralių celiuliozės medžiagų, atrinktų biologinių greitintuvų ir specialių mikrobų, kurių veiksmingumas įrodytas mažinant akvariumo dumblą.

MICROBE-LIFT/Gravel & Substrate Cleaner taip pat padės išvalyti nešvarų akvariumo vandenį. Rekomenduojama naudoti su visais MICROBE-LIFT bakterijų ir fermentų produktais.

MICROBE-LIFT/Gravel & Substrate Cleaner nuspalvins jūsų akvariumo vandenį 48-96 valandas po naudojimo. Šis produktas yra juodos spalvos ir gali šiek tiek nuspalvinti akvariumo vandenį. Nesijaudinkite. Veiklioji medžiaga yra natūralus produktas, kuris padės išvalyti vandenį ir suvirškinti organines medžiagas akvariume.

Jei substratas turi 0,65 cm (1/4″) ar daugiau kietųjų dalelių, 10 ml (10 šaukštelių) MICROBE-LIFT/žvyro ir substrato valiklio 10 gal (38 l) rezervuaro vandens.


Pavyzdys: rezervuaro dydis Dozavimas225 litrų (60 gal.). 12 šaukštelių (4 šaukštai / 60 ml.)

285 litrų (75 gal.) 15 šaukštelių (5 šaukštai / 75 ml.)

Naudokite pagal nurodymus kas antrą savaitę, kol substratas bus švarus, tada vadovaukitės toliau pateiktu substrato priežiūros dozavimo grafiku.

Substrate Maintenance – Jei substrato kietųjų dalelių sluoksnis yra mažesnis nei 0,65 cm (1/4″) arba didesnis, į 10 galonų (38 l) rezervuaro vandens įpilkite 1 šaukštelį MICROBE-LIFT/žvyro ir substrato valiklio.

Pavyzdys: rezervuaro dydis Dozavimas

225 litrų (60 gal.) 6 šaukšteliai (2 šaukštai / 30 ml.)

285 litrų (75 gal.) 7 1/2 šaukštelio (2 1/2 valgomojo šaukšto / 37 ml.)

Naudokite kaip nurodyta kas mėnesį.

Jei kaupiasi daugiau nei 1/4″, laikykitės substrato valymo dozavimo grafiko.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.